Hakkımızda

2018 yılında İstanbul’da kurulan Odak Mimarlık genç ve dinamik ekibiyle mimari/iç mimari proje, tasarım ve uygulama alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Ekibin öncelikli hedefi, tüm projelerde aynı heyecan, ciddiyet ve disiplin ile yenilikçi, özgün, fonksiyonel ve sürdürülebilir eserler ortaya koyabilmektir. Farklı mimarlık dallarında uzmanlaşmış kadrosu ile Odak ekibi mimari ihtiyaçlara kolayca cevap verebilecek donanıma sahiptir.

Ekip

İrfan Gül

Mimar,Partner    

1992 yılında Elazığ’da doğdu. 2011 yılında Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2016 yılında da Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden onur öğrenci unvanıyla mezun oldu. Aynı yıl profesyonel çalışma hayatına atıldı. Konut, ticari, kültürel, spor ve eğitim gibi birçok farklı ölçek ve fonksiyondaki projelerin konsept ve uygulama safhalarında bulundu. Aynı zamanda çeşitli mimari yarışmalara katılıp bu yarışmalardan ödüller kazandı. Yurt içi ve yurt dışında çalışma deneyimlerinin ardından kurucu ortağı olduğu Odak Mimarlık’ta çalışmaktadır.

Adem Bulut

Mimar,Partner   

1992 yılında Kocaeli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’de tamamladı. 2010 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü mimarlık okuma isteği üzerine yarıda bıraktı. 2012-2016 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü eğitimini tamamladı. Lisans süresi boyunca birçok ofiste staj yaptı. Mezun olduktan sonra küçük ve büyük ölçekli projelerin hem tasarımında hem de uygulamasında çalıştı. Aynı zamanda birçok ulusal mimarlık yarışmalarında görev aldı. Şuan kurucu ortağı olduğu Odak Mimarlık’ta çalışmaktadır.

KAPAT